Gazi Mağusa Kocatepe Sokaktaki dört katlı binasında hizmet veren özel bir hastanedir. 1992 yılında Kunter Doğum ve Cerrahi Kliniği olarak kurulmuş, hastalarının memnuniyetiyle birlikte büyüyerek hizmet alanını genişletmiş ve özel hastane olarak 2007 yılından beri KUNTER GÜVEN HASTANESİ olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastanemiz; Kadın Doğum, Cerrahi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, KBB, Dahiliye, Üroloji, Endokrinoloji, Ortopedi, Göz Hastalıkları, Diş Hastalıkları, Diyetisyen, Laboratuar, Radyoloji, MRI Görüntüleme, Ameliyathane, Doğumhane, Yataklı Servis,
Kocatepe Sok No:14, Mersin 10 Gazimağusa, Kıbrıs
+90 392 366 3909     +90 392 366 7076
info@kunterguvenhastanesi.com.tr
Ambulans ve Acil Servis birimleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca bünyemizde kurduğumuz çok kapsamlı medikal güzellik ve lazer epilasyon merkezlerimizle güzelliğinize güzellik katmak için hizmet vermekteyiz.

Hastalarımızın güveni ve memnuniyeti ile birlikte büyümeye ve hizmet alanımızı genişletmeye devam ediyoruz.


Vizyonumuz

Biz duyduğunuz güvenle hizmet kalitemizi sürekli arttırarak hasta memnuniyeti odaklı, güvenilir, çağdaş bir sağlık kuruluşu olarak ülkemizde tercih edilen öncelikli sağlık kuruluşlarından biri olarak siz değerli hastalarımıza sağlık hizmeti vermeye devam etmek vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Günümüzde kendine değer veren, sağlıklı ve bakımlı olmanın önemini gören herkes artık sağlık hizmetlerinin tüm olanaklarından yararlanmaktadır.
Bizim varlığımızın nedeni de sizlere sağlıklı ve güvenilir bir hizmet sunabilmektir.

Kurumsal