Gazi Magusa Kocatepe Sokaktaki dört katli binasinda hizmet veren özel bir hastanedir. 1992 yilinda Kunter Dogum ve Cerrahi Klinigi olarak kurulmus, hastalarinin memnuniyetiyle birlikte büyüyerek hizmet alanini genisletmis ve özel hastane olarak 2007 yilindan beri KUNTER GÜVEN HASTANESI olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastanemiz; Kadin Dogum, Cerrahi ve Travmatoloji, Çocuk Sagligi ve Hastaliklari, KBB, Dahiliye, Üroloji, Endokrinoloji, Ortopedi, Göz Hastaliklari, Dis Hastaliklari, Diyetisyen, Laboratuar, Radyoloji, MRI Görüntüleme, Ameliyathane, Dogumhane, Yatakli Servis,
Kocatepe Sok No:14, Mersin 10 Gazimagusa, Kibris
+90 392 366 3909     +90 392 366 7076
info@kunterguvenhastanesi.com.tr
Ambulans ve Acil Servis birimleri ile hizmet vermektedir. Ayrica bünyemizde kurdugumuz çok kapsamli medikal güzellik ve lazer epilasyon merkezlerimizle güzelliginize güzellik katmak için hizmet vermekteyiz.

Hastalarimizin güveni ve memnuniyeti ile birlikte büyümeye ve hizmet alanimizi genisletmeye devam ediyoruz.


Vizyonumuz

Biz duydugunuz güvenle hizmet kalitemizi sürekli arttirarak hasta memnuniyeti odakli, güvenilir, çagdas bir saglik kurulusu olarak ülkemizde tercih edilen öncelikli saglik kuruluslarindan biri olarak siz degerli hastalarimiza saglik hizmeti vermeye devam etmek vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Günümüzde kendine deger veren, saglikli ve bakimli olmanin önemini gören herkes artik saglik hizmetlerinin tüm olanaklarindan yararlanmaktadir.
Bizim varligimizin nedeni de sizlere saglikli ve güvenilir bir hizmet sunabilmektir.

Kurumsal